Воскресенье, 17.01.2021, 19:14
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Категории раздела
Мои статьи [7]
Форма входа
Друзья сайта
 • Официальный блог
 • Сообщество uCoz
 • FAQ по системе
 • Инструкции для uCoz
 • Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0
  Агромпк тел.моб.066-024-43-93, 097-693-89-55, 050-928-49-45
  Главная » Статьи » Мои статьи

  Инструкция по настройке и регилировке сеялки зерновой СЗМ Ника 6

   

  ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ

  ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

  «ВЕЛЕС-АГРО ЛТД.»

   

   

  СІВАЛКИ ЗЕРНО-ТУКОВІ МЕХАНІЧНІ

  СЗМ – 6

  ПАСПОРТ

  НАСТАНОВА ЩОДО ЕКСПЛУАТУВАННЯ

   

  1. Призначення та область застосування.

  Сівалки СЗМ – 6 («НІКА-6») призначені для рядкового посіву зернових, бобових, технічних культур, трав, овочів, травосумішей та інших культур які висіваються рядковим способом. В залежності від культури, що висівається норму висіву можливо встановлювати в межах від 8.0 до 450.0 кг/га а заглиблення посівного матеріалу від 0.10 мм. до 95 мм. По окремому замовленню сівалка може комплектуватися такими додатковими опціями:

  • Мульчуючою гребінкою;
  • Системою висіву дрібно насіннєвих культур 0.5-60 кг/га;
  • Системою технологічної колії;
  • Системою підсиленого прикочування;
  • Системою контролю висіву насіння;
  • Системою транспортування;
  • Світлотехнічною системою.
  1. Основні технічні характеристики.

  Технічні характеристики

  Марка сівалки

  СЗМ – 6N

  СЗМ – 6P

  Тип сівалки

  навісна

  причіпна

  Агрегатування к./с.

  180

  100-150

  Робоча швидкість км./год.

  10-17

  10-15

  Продуктивність основного часу га./год.

  8

  10

  Робоча ширина мм.

  5960

  5960

  Кількість сошників шт.

  39

  39

  Ширина міжряддя мм.

  15.24-17.00

  15.24-17.00

  Глибина посіву мм.

  10-90

  10-90

  Тиск сошника на грунт кг.

  80-100

  80-100

  Місткість зернового бункера л.

  1380

  1380

  Місткість дрібно насіннєвого бункера л.

  150

  150

  Місткість бункера добрив л.

  525

  525

  Норма висіву зернових кг./га.

  8-350

  8-350

  Норма висіву дрібно насіннєвих кг./га.

  0.5-60

  0.5-60

  Норма висіву добрив кг./га.

  25-200

  25-200

  Вага незаповненої сівалки кг.

  2800

  4300

  Питома витрата палива кг/га

  3,2-3,8

  3,2-3,8

  Довжина мм.

  6530

  11000

  Ширина мм.

  2907

  2907

  Висота мм.

  3342

  3342

   

  СІВАЛКА ЗЕРНОТРАВЯНА МЕХАНІЧНА

  НАСТАНОВА ЩОДО ЕКСПЛУАТУВАННЯ

   

   

  Вступ

  1. Настанова щодо експлуатування призначена для вивчення будови та вимог безпечної експлуатації сівалок серії СЗМ.
  2. Сівалки СЗМ призначені для рядкового посіву зернових та бобових культур, трав, овочів та травосумішей після традиційної та мінімальні (MinTill) технології обробітку грунту.
  3. В залежності від культури що висівається сівалка дозволяє проводити сівбу в діапазоні від 8 до 450 кг/га., а при замовленні системи дрібно насіннєвого висіву від 0.5 до 80 кг/га.
  4. Глибина сівби регульована в межах від 20 мм. до 80 мм., та регулюється за допомогою опорного прикочуючого колеса, а при традиційному обробітку грунту, при просіданні колеса в грунт, ще і гідроциліндром опорно привідного колеса.
  5. Притискне зусилля тиску сошника на грунт в межах 80 – 100 кг., та регулюється за допомогою зміни зусилля притискних пружин.
  6. Сівалка оснащена бункером та висівним пристроєм для внесення гранульованих мінеральних добрив нормою висіву від 25 до 250 кг/га..
  7. Додатково, по замовленню клієнта, сівалка може комплектуватись
  • Пристроєм для мікро посіву від 0.2 до 80 кг/га;
  • Мульчуючою гребінкою;
  • Системою контролю висіву;
  • Транспортним пристроєм;
  • Світлотехнічною системою;
  • Системою підсиленого прикочування;
  • Системою ведення технологічної колії;
  • Зпушувачем сліду трактора

   

   

   

   

  1. Будова сівалки.

   

  1. Сівалки серії СЗМ являють собою навісні та причіпні агрегати які складаються з: рами, бункерів, опорно-привідних коліс , механізмів зміни швидкостей , насіннєпроводів , сошників , прикочуючих коліс , лотків зернових апаратів , лотків висіву добрив , маркерів , підніжки , пристрою зчеплення з енергозасобом.
  2.  Рама являє собою зварну конструкцію і є основною несучою частиною сівалки. На рамі сівалки монтуються всі інші її складові частини

   

  1. Бункери сівалки виконано як цільно металеву конструкцію, що за допомогою технологічних отворів жорстко приєднується до верхньої частини рами. Бункер розділено на дві частини в співвідношеннях 80Х20 або 70Х30. В верхній частині бункеру зроблено технологічні отвори, для завантаження посівними матеріалами, які в свою чергу мають пиле і волого захисні кришки. В нижній частині бункера передбачено технологічні вікна для приєднання лотків висівних апаратів і внесення добрив.

   

  1. Опорно-привідні колеса, поєднані з механізмом зміни швидкостей, за допомогою хомутів, жорстко закріплені на рамі сівалки. Колеса мають механізм регулювання вертикального положення колеса, що забезпечує впевнений контакт колеса з оброблюваною поверхнею та дозволяють проводити регулювання глибини залягання насіння на мяких ділянках полів.

   

  1. Механізм зміни швидкостей має конструкцію двопластинного корпуса на опорних пластинах якого розміщено ведучі, ведені та проміжні вали з встановленими на них зірочками, що слугують для зміни швидкості обертання привідного валу висівних апаратів. 

   

  1. Механізм висіваючих апаратів виготовлено на металевій конструкції, яка закріплюється в нижній частині бункера, та включає в себе набір окремих висівних секцій з’єднаних між собою привідним валом. Кожна секція механізму відповідає за дозування висіву в окремий сошник. Секція складається з корпуса, котушки регулювальної шторки та розподільчої муфти. На кінці привідного валу встановлено механізм регулювання робочої довжини котушки.

   

  1. Переміщення посівного матеріалу до сошника здійснюється за допомогою гофрованих насіннєпроводів.

   

  1. Сошники сівалки жорстко закріплені на підрамнику сівалки за допомогою фіксуючих скоб, та можуть вільно переміщатись на ньому для забезпечення регулювання ширини міжряддя. Механізм кріплення гряділя сошника дозволяє одному з його кінців вільне переміщення в вертикальній площині, що дозволяє здійснювати копіювання оброблюваної поверхні. Диски сошника, закріплені на конструкції гряділя зі зміщенням в горизонтальній площині. Таке розташування дисків, на незалежних осях забезпечує якісне різання пожнивних решток та перешкоджає забиванню та злипанню сошника. Підшипникові вузли дисків забезпечують його герметичність за рахунок встановлених на них потрійних пиле та волого захисних ущільнень. Притискне зусилля сошника забезпечено на рахунок механізму здвоєних притискних пружин, що можуть бути відрегульовані на необхідне зусилля.

   

  1. Прикочуюче колесо, дозволяє проводити регулювання глибини висіву та проводити ущільнення ґрунту над засіяним рядком.
  2. На боковинах механізмів зміни швидкостей змонтовано гідрофіковані дискові телескопічні маркери. В робоче та транспортне положення маркери переводяться за допомогою гідроциліндрів пов’язаних з гідро навісною системою енергозасобу.

   

  1. Решітчата підніжка сівалки, змонтована на рамі, слугує для полегшення процесу завантаження сівалки зерном.

   

   

  1. Для висіву дрібно насіннєвих культур в передній частині бункера навішується система дрібно насіннєвого висіву, яка поєднується з механізмом зміни  швидкостей цеповою передачею.

  Принцип роботи сівалки.

  1. Механізм роботи сівалки виконано за таким принципом: Привід роботи механізмів здійснюється за рахунок передачі крутного моменту від опорно привідного колеса (1) через вал (2) зірочку (3) Z=10 та цепову передачу (4) і зірочку (5) Z=20 до проміжного валу колеса (6), далі через зірочку (7) Z=10 цепову передачу (8) і зірочку (9) Z=20 до валу розмикача (10). На цьому валу встановлено механізм розімкнення крутного моменту (11) з якого за допомого зірочки (12) Z=20  і цепової передачі (13) приводяться в рух зірочки (14) Z=14 (15)Z=20 первинного валу лотка висіву мінеральних добрив (25) та первинного валу  механізму зміни швидкостей (16). З первинного валу механізму зміни швидкостей через обране передаточне співвідношення та натяжну зірочку за допомогою цепової передачі (18) обертальний момент передається на вторинний вал (17) механізму і через зірочку (19) Z=10 та цепову передачу (20) та зірочку (21) Z=14 здійснюється обертання валу (23) приводу висіваючих апаратів (24). Вказаний вал має механізм регулювання робочої довжини котушки (22). Привід механізму висіву добрив відбувається від первинного валу лотка висіву мінеральних добрив (25)  зірочками (26) Z=10 (28) Z=14 та цеповою передачею (27) на привідний вал висіву добрив (29) який в свою чергу обертає висівні котушки добрив(30).

   

  1. Сошник жорстко закріплено на допоміжній балці рами сівалки за допомогою утримуючою стрем’янки (14) та кронштейна сошника (2). Гряділь сошника (3) рухомо, за допомогою гвинта (4) через втулку (1), скріплений з кронштейном сошника. В середній частині грядиля знаходиться захисний кожух (5), за яким розташована жорстко закріплена конструкція (6) для кріплення дисків сошника (20) а в верхній частині закріплений приймач потоку зерна та добрив (7). За допомогою вісі (8) в задній частині гряділя прикріплено регулювальний поводок (9) механізму опорного колеса (10) Регулювання притискного зусилля опорного колеса здійснюється шляхом перестановки фіксуючого пальця (11) на регулювальній планці (12). Притискне зусилля диска сошника на грунт здобувається за рахунок пружинного амортизатора що одним кінцем через палець (18) штангу (17) пружину (15) та кронштейн (19) з вкладкою (16) опирається на допоміжну балку рами сівалки. В між сошниковому просторі розміщено заспокоювач потоку насіння (22) та чистики дисків (21). Підшипникові вузли сошників (27) та прикочуючого колеса (28) розміщені на утримуючих гвинтах (26) та (25) та мають потрійну ущільнюючу манжету від пилу та бруду.

   

   

  1. Висівний апарат складається з корпуса шторки котушки втулки ричага ,  котушка та втулка жорстко закріплені на валу муфтами та дають можливість проводити регулювання робочої довжини  котушки. Під час роботи сівалки обертання опорно-привідних коліс через механізм зміни швидкостей передається на вал що обертає котушки висівної секції. Котушка захоплює зерно з бункера та подає його через насіннєпровід до сошника сівалки.
  2. На сівалці встановлено маркери дискового типу. Штанги маркерів телескопічні і шарнірно закріплені на рамі сівалки. В транспортне положення переводяться вручну та фіксуються пальцями. При сівбі почергове піднімання та опускання маркерів виконується від гідросистеми трактора.
  1. Підготовка і порядок роботи з сівалкою.
   1. Підготовка трактора.
    1. Перевірити та довести до норми тиск в шинах коліс трактора.
    2. Перевірити рівень масла в гідросистемі трактора та при необхідності довести до потрібного рівня.
    3. Для збільшення поздовжньої стійкості догрузить передню вісь трактора додатковою противагою.
   2. Підготовка сівалки.

  4.2.1. Встановити на сівалку вузли що були демонтовані для проведення транспортування сівалки.

  4.2.2. Перевірити і при необхідності відрегулювати ширину міжрядь сошників сівалки. (Ні в якому разі не затискати гвинти кріплення грядиля сошника!!!!)

  4.2.3. Встановити слідо-розрихлювачі (якщо сівалка укомплектована ними) згідно колії трактора та колії привідного.

  4.2.4. Перевірити та при необхідності довести до норми тиск в шинах опорно-привідних коліс сівалки.

  4.2.5. На виважених опорно-привідних колесах вручну провести прокручування колеса та впевнитися в:

  • відсутності побічних предметів в механізмах під час обертання колеса;
  • легкості прокручування колеса і підшипникових вузлів;
  • відсутності точок тертя в муфтових з’єднаннях;
  • відсутності перекосів зірочок та цепових передач
  •  

  4.2.6. Перевірити механізми регулювання робочої довжини котушок висівних апаратів, шляхом їх переміщення в крайні положення.

  4.2.7. Приєднати сівалку до трактора використовуючи поперечину трактора, приєднати гідросистему трактора до гідросистеми сівалки.

  4.2.8. За допомогою регулювального гвинта провести регулювання сівалки в вертикальній площині так щоб вона була нахилена на 3-4 градуси назад по ходу руху трактора.

  4.2.9. При наявності пристрою для поздовжнього транспортування сівалки перевести його в робоче положення знявши центральну зтяжку підняти його вгору та закріпити за допомогою однієї зі щік кріплення зтяжки.

  4.2.10. Відрегулювати опорно-привідне колесо сівалки на необхідний контакт з поверхнею поля, для цього за допомогою регулювальної планки гідроциліндра встановити необхідну висоту контакту сошників з грунтом в залежності від провалювання опорно привідного колеса в грунт.

  4.2.11. Змастити всі елементи сівалки укомплектовані прес масленками а також додатково змастити механізм розмикання крутного моменту.

  4.3. Обкатка.

  4.3.1. Перевірити і при необхідності видалити всі сторонні предмети з бункерів та механізмів сівалки.

  4.3.2. За допомогою гідросистеми трактора виважити сівалку в положення коли досягається мінімальний контакт сошників з поверхнею та перевірити спрацювання всіх її механізмів у русі.

  4.3.3. Перевірити робото здатність механізмів управління маркерами сівалки.

  4.3.4. Розпочати обкатку на мінімальній швидкості з незаповненими бункерами наочно контролюючи роботу всіх механізмів (відмічаючи розворотні полоси сівалки), обкатку проводити не менше двох годин.

  4.5. Порядок роботи.

  4.5.1. По краю поля відкреслити розворотні полоси за допомогою проходу сівалки з пустим бункером на ширину двох її проходів.

  4.5.2. При завантаженні бункера виключити попадання до нього по сторонніх предметів які можуть пошкодити еластичні котушки висівних апаратів або перекрити подачу посівного матеріалу до висівних апаратів.

  4.5.3. Розвороти проводити підіймаючи сівалку заїхавши нею на 0.5 м. на розворотну полосу.

  4.5.4. Починати сівбу нової загінки опускаючи сівалку за 0.5 м. перед розворотною полосою.

  4.5.5. При використанні бункерів внесення добрив для посіву зерна відкрити пересипні люки та заповнити бункери посівним матеріалом, зняти цепи приводу цих бункерів.

  4.5.6. Першу добу роботи сівалки завантажувати 50 відсотків місткості її бункерів.

  4.5.7. Розворот сівалки проводити описуючи вісімку в кінці гону.

  4.5.8. Вікно норми висіву добрив відчиняти не менш ніж на 1/3 величини самого вікна.

   

  1. Налаштування механізмів сівалки.

  5.1 Налаштування норми висіву зерна.

  5.1.1. Норма висіву зерна основними висівними апаратами може бути встановленою в межах від 8.0 кг./га., і до 400 кг./га., для різних за розміром і вагою культур, шляхом зміни швидкості обертання валу висівних апаратів, регулюванням робочої довжини котушки, зміною положення цепової передачі на механізмі зміни швидкостей та встановленням додаткових привідних зірочок.

  5.1.2. Зміна швидкості обертання вторинного валу механізму зміни швидкостей досягається шляхом перестановки цепової передачі механізму на зірочки з різним передаточним співвідношенням. Механізм зміни швидкостей має 5 положень з передаточними співвідношеннями і початковим заниженням передаточного співвідношення колеса 0,454 (за рахунок зірочок розміщених на привідному колесі):

  1 – Z10/Z24 - 0,416 дрібно насіннєвий 6 – 70 кг/га.;

  2 – Z12/Z20 - 0,600 дрібний 50 – 130 кг/га.;

  3 – Z14/Z14 - 1,000 середній 100 – 180 кг/га.;

  4 – Z20/Z12 - 1,666 великий 150 – 280 кг/га.;

  5 – Z24/Z12 – 2,000 максимальний 250 – 350 кг/га.

  5.1.3.  Для проведення налаштування потрібної норми висіву зерна необхідно згідно наведених даних підібрати відповідне значення норми висіву та встановити цепову передачу механізму зміни швидкостей в обраному положенні.

   

   

   

  Рекомендовані параметри налаштування орієнтовних норм висіву основних сільськогосподарських культур, кг/га.

  Культура

  (маса 1000 насінин, г)

  Передача механізму

  Довжина робочої частини котушки

  5

  10

  15

  20

  25

  30

  35

  40

  45

  Пшениця

  (30,8)

  1

  -

  -

  55

  74

  92

  110

  129

  145

  162

  2

  -

  51

  80

  110

  134

  164

  190

  218

  242

  3

  -

  84

  121

  169

  219

  255

  300

  -

  -

  4

  90

  159

  225

  292

  358

  -

  -

  -

  -

  Ячмінь

  (50,03)

  1

  -

  -

  -

  -

  -

  99

  112

  130

  143

  2

  -

  -

  -

  88

  111

  135

  159

  183

  205

  3

  -

  72

  100

  138

  184

  217

  250

  292

  341

  4

  -

  131

  182

  235

  291

  352

  -

  -

  -

  Горох

  (267,02)

  1

  -

  -

  -

  87

  109

  127

  147

  162

  183

  2

  -

  -

  83

  119

  153

  179

  211

  240

  263

  3

  -

  74

  132

  190

  256

  297

  343

  390

  -

  4

  -

  124

  224

  325

  432

  -

  -

  -

  -

  Соя

  (164,2)

  1

  -

  -

  57

  80

  102

  123

  142

  162

  179

  2

  -

  56

  85

  116

  148

  170

  196

  220

  -

  3

  -

  82

  125

  172

  227

  -

  -

  -

  -

  Гречка

  (26,23)

  1

  -

  25

  40

  57

  72

  88

  108

  125

  144

  2

  -

  37

  62

  85

  104

  132

  -

  -

  -

  3

  20

  59

  95

  132

  -

  -

  -

  -

  -

  Гірчиця

  (3,3)

  1

  35

  54

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  Кукурудза

  на силос

  (316,03)

  1

  -

  -

  40

  63

  86

  99

  110

  121

  131

  2

  -

  33

  60

  88

  117

  139

  160

  181

  200

  3

  -

  57

  97

  143

  200

  -

  -

  -

  -

   

  5.1.4.  Механізмом регулювання встановити середнє положення робочої довжини котушок висіваючих апаратів.

  5.1.5. Зняти три насіннєпроводи з трьох крайніх висіваючих апаратів та підставити під них посудину для вимірювання норми висіву.

  5.1.6. Завантажити насіння над трьома висіваючими апаратами та прокрутити колесо 10 разів, масу насіння що висипалось в посудину помножити на 10, що відповідатиме проходженню сівалкою 0.1 гектару поля.

  5.1.7. Розділити одержану кількість насіння на 3, що відповідатиме висіву одного сошника на 0,1 га. посіву.

  5.1.8. Отриманий результат помножити на кількість сошників (26 шт. для 4 метрової сівалки) та отримане число помножити на 10, що буде відповідати нормі висіву насіння на 1 гектар.

  5.1.9. При мінімальній розбіжності норми висіву в більшу чи в меншу сторону провести регулювання робочої довжини котушок висіваючи апаратів. А при робіжності що перевищує показник 20 кг/га. Провести зменшення або збільшення швидкості обертання вторинного валу висівних апаратів шляхом перестановки цепової передачі в механізмі зміни швидкостей або встановленню додаткових зірочок на привідному колесі сівалки.

   

   

   

  5.2. Налаштування норми внесення добрив.

   

  5.2.1. Зняти три насіннєпроводи добрив з трьох крайніх висіваючих секцій та підставити під них посудину для вимірювання норми висіву.

  5.2.2. Завантажити добрива над трьома секціями та прокрутити колесо 10 разів отриману масу добрив помножити на 10 що відповідає проходженню сівалкою 0.1 гектару поля.

  5.2.3. Розділити одержану кількість насіння на 3, що відповідає проходженню одним сошником 0,1 га. поля.

  5.2.4. Помножити вирахуване число на кількість секцій (26 шт) та отримане число помножити на 10, що буде відповідати нормі висіву добрив на 1 гектар.

  5.2.4. По отриманому результату провести регулювання вікон висіваючих секцій в сторону збільшення або зменшення норми висіву добрив.

   

  5.3. Налаштування маркерів.

  5.3.1. Довжина лівого та правого маркера вираховується за допомогою рулетки від відповідно лівого та правого крайнього сошника та регулюється для ведення енергозасобу по центральній вісі трактора

  5.3.2. Розрахунок довжини маркерів проводять по формулі використовуючи наведену схему.

   

  Дп=Дл=(Шз/2)+Ст,

  Дп, Дл – довжина лівого та правого маркерів;

  Шз – ширина захвату сівалки (відстань між крайніми сошниками сівалки);

  Ст – стикове міжряддя (0.15м.);

  5.3.3. Заглиблення сліду маркера регулюється шляхом горизонтального або вертикального зміщення шляхом зміни кута нахилу диска маркера.

   

  5.4. Налаштування сошників.

  5.4.1. Притискні пружини гряділя сошника забезпечують стабільне навантаження на диски сошника необхідне для його заглиблення. Пружини дозволяють сошнику копіювати поверхню поля та оминати перешкоди що трапляються на його шляху.

  5.4.2. При необхідності перекриття колії колеса трактора яким проводиться посів за допомогою притискних пружин гряділя регулюється притискне зусилля сошників що слідують за колесами трактора на більше зусилля чим інші сошники.

  5.4.3. За допомогою прикочуючого колеса регулюється глибина висіву посівного матеріалу та забезпечується контакт насіння з ґрунтом. Регулювання проводиться шляхом перестановки фіксуючого пальця на різні положення заглиблення.

  5.4.4. Чистики сошника слугують для очищення внутрішньої поверхні дисків сошника від налипання ґрунту. Регулювання проводиться шляхом зміщення пластини чистика до сошника, відстань між пластиною та сошником повинна становити не більше 1.5 міліметра. При перезволоженні грунту чистики прикочую чого колеса необхідно знімати.

   

   

  1. Технічне обслуговування

   

  1. Щозмінне технічне обслуговування.
   1. Очищати сівалку від бруду що накопичився на робочих органах під час роботи.
   2. Очистити бункери від залишків насіння та добрив.
   3. За допомогою шторки спорожнити залишки насіння що залишилося в висіваючи апаратах.
   4. Відкрутити зсипний щиток секцій висіву добрив та спорожнити його від залишків. Стисненим повітрям продути всі механізми бункера добрив.
   5. Оглянути та при необхідності змастити цепові передачі сівалки.
  2. Технічне обслуговування №1.
   1. Виконати операції Щозмінного технічного обслуговування.
   2. Перевірити та при необхідності довести до норми тиск в колесах сівалки.
   3. Провести візуальний огляд сівалки, при виявленні поломок замінити зламані деталі на нові.
   4. Змастити всі точки змащування механізмів сівалки, цепові передачі.
   5. Перевірити робото здатність механізму розмикання приводу редуктора сівалки та при необхідності відрегулювати його та провести змащування.
   6. Перевірити та при необхідності провести регулювання натягу цепових передач сівалки.

  Особливості експлуатації сівалок СЗМ-6

  У окремих випадках при експлуатації сівалок серії СЗМ виникають питання що до закупорки між дискового простору пожнивними рештками або ґрунтом. В таких випадках завод-виробник рекомендує перехід на міжряддя в 17 см. як приведено на схемі поданій нижче (залишається 24 сошники).

   

  Рекомендовані параметри налаштування висіву дрібно насіннєвих культур сівалками СЗМ-6.

  Культура

  (маса 1000 насінин, гр.)

  Довжина робочої частини котушки мм.

  5

  10

  15

  20

  25

  30

  Максимарин

  2.1

  3.9

  5.64

  7.15

  8.45

  9.8

  Гірчиця (6.2)

  1.95

  4.18

  6.14

  8.38

  10.55

  12.68

  Рапс (3.41)

  1.3

  3.6

  4.8

  6.1

  8.3

  10.5

  Рапс (3.24)

  1.2

  3.4

  5.6

  7.8

  9.3

  11.0

  Гірчиця (5.2)

  2.3

  4.3

  6.8

  9.5

  11.3

  13.4

  Тимофіївка (2.32)

  -

  1.5

  2.1

  2.7

  3.9

  4.9

  Люцерна (1.62)

  3.7

  5.7

  7.8

  10.0

  12.2

  14.4

   

   

   

   

   

   

   

   

  Тандемне розміщення прикочую чого колеса і дисків сошника передбачає що, при сівбі культур на глибину 10-20 мм. необхідно проводити передпосівне вирівнювання площі  що засівається шляхом її коткування для максимального загортання посівного матеріалу в грунт.

   

   


   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Категория: Мои статьи | Добавил: Витёк (20.08.2014) | Автор: Виктор Григоьевич E W
  Просмотров: 2901 | Теги: сеялка ника 6, сеялка ника 6 зерновая, сеялка ника 6 продажа, сеялка ника 6 характеристика, сеялка ника 6 фото, сеялка ника 6 инс, сеялка ника 6 цена | Рейтинг: 0.0/0
  Всего комментариев: 0
  Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
  [ Регистрация | Вход ]
  Сделать бесплатный сайт с uCozCopyright MyCorp © 2021